KUCHYNĚ HOBIS

HOBIS KUCHYNĚ


Kuchyňské linky HOBIS svým provedením korespondují s kancelářským nábytkem. To umožňuje jejich využití v kancelářských kuchyňských koutech, firemních jídelních prostorách apod. 

– 5 let záruka


Spodní skříně tvoří moduly o šířce 30 a 60 cm při výšce 85 cm. Nabídka zahrnuje řadu typů jednot- livých skříní např. skříň s vestavnou lednicí, skříň pod dřez, skříň s jednou zásuvkou, skříň s pěti zásuvkami a pod. Korpusy skříní a dveře jsou z laminovaných dře- votřískových desek v tloušťce 18 mm, záda z bílého sololaku 3 mm, pracovní deska má tloušťku 28 mm. Skříňky stojí na nožičkách s rektifikací, které je možné zakrýt soklem. Spodní skříně dodáváme v demontu. 

Vrchní skříňky tvoří moduly o šířce 30 a 60 cm při výšce 60 cm. Výjimkou je skříňka určená nad dige- stoř o výšce 37 cm. Korpusy skříní a dveře jsou z laminovaných dře- votřískových desek v tloušťce 18 mm, záda z obou- stranně laminovaných dřevotřískových desek tl. 8 mm. Zavěšení je na závěsy s regulací. 

Pracovní deska s krycí lištou a spodní sokly se objednávají samostatně. Jako příslušenství lze objednat nerezový dřez, nerezový dřez s odkapávačem, pákovou baterii či kovový držák na mikrovlnnou troubu 

Jídelní stoly dodáváme ve velikostech 80 x 80 cm a 120 x 80 cm 

 

ceník ke stažení v PDF (0.5 MB) z tohoto ceníku poskytujeme slevy 10-40% dle objemu odběru, uvedené ceny jsou bez DPH

katalog ke stažení v PDF (0.5 MB)