STOLY HOBIS INTEGRAL

HOBIS INTEGRAL


Kovové nohy spojené kovovým kabelovým kanálem vycházejí vstříc modernímu trendu požadavků na kompletní skryté vedení kabelových rozvodů. 

– Samonosná kovová podnož
– Výšková rektifikace
– Kompletní skryté vedení kabeláže
– Stolové desky 25 mm
– Hrany ABS
– 5 let záruka


Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny 3 mm hranou ABS, která je vysoce odolná vůči mechanické- mu i dynamickému namáhání a tím stoly chrání proti případ- nému poškození. Průchodky v pracovní desce umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku do kabelo- vého kanálu. Ergonomicky tvarované pracovní desky umož- ňují maximální využití pracovní plochy stolu a optimální umístění velkého monitoru při práci s PC. 

Spojení kovových nohou s kabelovým kanálem tvoří samo- nosnou kovovou podnož. Nespornou výhodou je, že i velké množství kabelů instalačních rozvodů lze pohodlně a skrytě vést z pracovní plochy průchodkou do kabelového kanálu a poté vnitřkem nohy až na zem. Rozvody jsou zakryty ele- gantními plastovými kryty, takže nikde nepřekáží. Podnože jsou výškově stavitelné (tzv. rektifikace), což umožňuje dorovnat v případě nerovnosti podlahy výšku stolu až o 1,5 cm. 

Řada HOBIS Integral obsahuje 50 prvků, které lze do sestav složit spojovacím systémem. Ten je automaticky součástí daného prvku. Ke každému stolovému prvku je přiložen přehledný návod k montáži. 

 

ceník ke stažení v PDF (0.5 MB) z tohoto ceníku poskytujeme slevy 10-40% dle objemu odběru, uvedené ceny jsou bez DPH

katalog ke stažení v PDF (0.5 MB)