STOLY HOBIS NOVEL

HOBIS NOVEL


Moderní stolová řada na kovových nohách spojených příčkou z laminované dřevotřískové desky představuje optimální spojení funkčnosti a elegance. 

– Kovové nohy
– Výšková rektifikace
– Kompletní vedení kabeláže
– Stolové desky 25 mm 
– Hrany ABS
– 5 let záruka


Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny 3 mm hranou ABS, která je vysoce odolná vůči mechanickému i dynamickému namá- hání a tím stoly chrání proti případné- mu poškození. Průchodky v pracovní desce umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku, kde jsou umístěny další nosiče pro kabeláž. Ergonomicky tvarované pracovní desky umožňují maximální využití pra- covní plochy stolu a optimální umístě- ní velkého monitoru při práci s PC. 

Moderní kovové nohy jsou spojeny příčkou (trnoží) z laminované dřevo- třískové desky v tloušťce 18 mm, kte- rá zajišťuje stabilitu stolu. Kabelové rozvody lze dále vést z nosičů pod stolovou deskou vnitřkem nohy až na zem. Rozvody jsou zakryty elegantní- mi plastovými kryty, takže nikde nepřekáží. Nohy jsou výškově stavi- telné (tzv. rektifikace), což umožňuje dorovnat v případě nerovnosti podla- hy stůl až o 1,5 cm. 

Řada HOBIS Novel obsahuje 53 prvků, které lze do sestav složit spojovacím systémem. Ten je automaticky sou- částí daného prvku. Ke každému stolovému prvku je přiložen přehledný návod k montáži. 

 

ceník ke stažení v PDF (0.5 MB) z tohoto ceníku poskytujeme slevy 10-40% dle objemu odběru, uvedené ceny jsou bez DPH

katalog ke stažení v PDF (0.5 MB)