STOLY HOBIS STANDART

HOBIS STANDART


Základní stolová řada vyrobená z laminovaných dřevotřískových desek splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu zpracování a nadčasový design. 

– Základní řada
– Laminové podnože
– Vedení kabeláže
– Stolové desky 25 mm
– Hrany ABS
– 5 let záruka


Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny 3 mm hranou ABS, která je vysoce odolná vůči mechanickému i dynamickému namáhá- ní a tím stoly chrání proti případnému poškození. Průchodky v pracovní desce umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku, kde jsou umístěny další nosiče pro kabeláž. Ergonomicky tvarované pracovní desky umožňují maximální využití pracovní plochy stolu a optimální umístění velkého monitoru při práci s PC. 

Podnože stolů jsou vyrobeny z laminova- ných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm a jsou opatřeny na vnitřní i vnější straně 3 mm hranou ABS. Nohy jsou osazeny výškově stavitelnou rektifikací, což umožňuje dorovnat v případě nerov- nosti podlahy stůl až o 1,5 cm. Příčka (trnož), která obě nohy spojuje a zajišťu- je tak jejich stabilitu, je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. 

Řada HOBIS Standard obsahuje 48 prvků, které lze do sestav složit jednoduchým spojovacím systémem. Ten je automatic- ky součástí daného prvku. Ke každému stolovému prvku je přiložen přehledný návod k montáži. 

 

ceník ke stažení v PDF (0.5 MB) z tohoto ceníku poskytujeme slevy 10-40% dle objemu odběru, uvedené ceny jsou bez DPH

katalog ke stažení v PDF (0.5 MB)